blogger’и, потрібна підказка

| інтернет, ідея, дизайн та верстка

є ідея, але не знаю, як реалізувати… агов, друзі блогери з досвідом боротьби з шаблонами blogger’а — поможіть! чи можна — і як — навчити blogger відображати дві стрічки дописів — в одній усі дописи окрім позначених певним тегом, в іншій — дописи з тим тегом?

поясню, навіщо… хочеться розвивати «кишеньковий» тематичний блог «український нетбук», але наразі його дуже обмежує сам формат блогу — одна стрічка дописів, куди «валяться» і великі практичні порадники, і маленькі поточні новини ринку (саме тому я такі новини і не публікую). хотілося б основну стрічку зберегти для великих дописів — а для новин додати окрему стрічечку (справа), куди б лише вони і потряпляли.


груба ілюстрація — на зображенні. при цьому хочеться залишатися на blogger’і (тобто більш гнучкі drupal’и та wordpress’и не варто пропонувать) через ряд причин, серед яких чільні — мінімальний обсяг підтримки, архів публікацій, власний блог на blogger’і…

p.s. здається, зробив… за допомогою віджету rss-підписок, хакнутого для подолання обмеження в 5 останніх дописів… щоправда, новини з’являтимуться і в основній стрічці — але це терпимо.