заточені conky, нарешті

| комп'ютери, linux, нетбук, позитив

давно вже грозився довести до ума конфіг для conky, з календарем, з «вилизаними» інтервалами, з без нестандартних шрифтів… та все руки не доходили. але підчитавши дещо в блозі ubuntolog’а та поглянувши на його симпатичні скріншоти, взявся таки за напилок =)

всю красу видно на новому знимку екрана — можна порівняти до попередніх варіантів і насолоджуватися =) справа — годинник з календарем і системний монітор, зліва внизу — інформація від аудіопрогравача mpd про поточний трек. вся ця краса «їсть» в середньмому 1% процесорного часу — і це на «дитячому» intel atom’і нетбука.

оновлено. готові файли з конфігурацією можна забирати з drop.io:
попереджу, що навіть готовий конфіг — це все-таки напівфабрикат, який, цілком можливо, доведеться редагувати. та й взагалі, весь linux — конструктор для нелінивих =) в найпростішому випадку (conky встановлений і працює, шрифти dejavu є в системі, комп’ютер — нетбук acer) достатньо кинути обидва файли в домашню теку (/home/<користувач>). основний конфіг (.conkyrc) підхопиться після перезапуску conky (killall conky && conky &), а інформер плеєра доведеться запустити окремо (conky -c .conkyrc_player).