бісить!

| інтернет, негатив

деякі речі мене бісять — буквально, тобто сиджу, в гуморі, працюю… бачу таку от пісульку в твітері — і настрій миттєво переключається, я вже роздратований. просю:
taranenko: при столкновении на скорости 10 км/ч у мотоциклиста без шлема уже есть все шансы убиться.

грррр! це пише журналіст! і потім він же питатиме, хто всі ті люди, що придумують і друкують заголовки «а ля жовта преса»?!

звісно ж, я миттєво викидаю в твітер відповідь:
tivasyk а в шоломі — нема? rt @taranenko: при столкновении на скорости 10 км/ч у мотоциклиста без шлема уже есть все шансы убиться.
…але вона не має значення, тому що taranenko (олексій тараненко) мене не фоловить. ну, на здоров’я, але про це ще напишу окремий допис пізніше, дозріваю.

ну і лихо з тим, бо зрештою це лише тріпотня в твітері, смітнику думок… але ось більш цікавий приклад з тієї ж опери: одна страхова компанія (не називаю, бо просто не пригадаю, яка — підкажіть?) крутить на радіо рекламні ролики, в яких звучить приблизно такий слоган:
страхова компанія тра-ля-ля захищає ваше майно!
і знову — миттєво загораюся, мене бісить, так і хочеться крикнуть тим страховикам: п…здьож і провокація, х…я лисого захищає ваша компанія! вона лише пропонує часткове! відшкодування! вартості! — та й то в кращому випадку. тож дякуйте богу, що вам поталанило продавати свої обіцянки в країні, де це можна робити безнаказано — де людям ще не таку х…ню на вуха вішають щодня, а вони облизуються. бо в якій-небудь гамериці армія позивачів з дресированими юристами тільки чатують на подібні «перли» в рекламі.

ну, а ти чого мовчиш? що, я не правий?