android класний — але недостатньо класний для мене

| телефон, кишеньковий пк

юра новоставський (jin) переслав посилання на цікавий огляд android’а (2.1) на комунікаторі acer liquid від людини, котра до того користувалася apple iphone’ом: «acer liquid или почему я сменил яблоко» (тут переклад українською від google translate).

враховуючи, що android’ом я цікавлюсь давно, і про acer liquid я вже писав — не міг пропустити. звіт лише додає до мого інтересу, бо наразі система виглядає зручнішою, красивішою і (важливо для мене) більш гнучкою, ніж те, чим доводилося користуватися до цього часу на кпк чи смартфонах. цікаво ще, що скаже юра сам після близького знайомства з android’ом =)

щодо мене — попри весь інтерес, я не збираюся бігти в магазин за смартфоном на android’і. або навтіь за відносно недорогим стареньким htc touch, на який, виявляється, можна встановити android самотужки. бо персонально для мене є дві «засади», котрі не дозволяють поки що думати про комунікатор на андроїді.

перша — дві sim-карти: я звик, і поки не спробуєш сам — не зможеш повністю зрозуміти, що таке відмовитися від двох сімок в одному телефоні.

друга — автономність: від телефона мені потрібен щонайменше цілий день роботи — і я не маю на увазі 8 годин — в режимі будь-якого навантаження, ну хоч кіно цілий день дивись. бо щойно я почну користуватися комунікатором — виявиться, що саме його я використовую найчастіше, а не домашній комп’ютер чи навіть нетбук.

і нажаль, поки що ніхто в україні цього не пропонує — ні на андроїді, ані на іншій нормальній системі. почекаю.

p.s. у відповідь на коментар читача мушу вибачитися за назву допису, яка спекулює на імені android… звісно ж, перелічені претензії/побажання стосуються конкретних пристроїв, а не системи.