два обличчя + голівуд = без обличчя

| огляд, кіно

узагалі «голівуд» не мав би бути синонімом «халтури» — навіть взявши наче б то зачовгані голівудські штампи, і показавши їх глядачеві під оригінальним кутом, можна створити справді цікаве кіно. або й взагалі — епохальне.

але для цього треба якоїсь іскри. а от джонові ву, коли він знімав «без обличчя» (face/off, 1997), такої іскри якраз і забракло… і це я ще зм’якшую, не сумнівайтеся. бо як на мене, результат не можна назвати інакше як «гімно». якби не обличчя траволти і кейджа — вже від перших хвилин можна було б затаврувати фільм грифом «фекашка», файл видалити а назву занотувати в чорний перелік.

персональна оцінка: 2/5

яким чином ця поробка отримала 7.2/10 на imdb — не можу второпати. якщо хочеться подивитися більш-менш цікавий розважальний екшн в тому ж стилі, та ще й з тим-таки ніколасом кейджем — раджу переглянути хоча б «пророка» (next, 2007): тут хоч якась тобі інтрига.

p.s. мало не забув: і що ж мене підштовнуло переглянути «без обличчя»? усі 4 відгуки на ex.ua — не просто схвальні, а навіть… захоплені! і от скажіть після чого —  куди котиться цей світ, населений такими от «поціновувачами» кіна?