краса вимагає жертв… і страждань!

| комп'ютери, кумедне, воля

на продовження теми про apple… невеличкий обмін думками в коментарях під статтею про time та apple на itc.ua згенерував кумедну ідею:
acorwin: apple погубит именно желание захапать все вокруг
tivasyk: …поки що зовсім не помітно жодних ознак неминучої загибелі з цієї причини. більше того — покупці радісно, підстрибуючи відмовляються від своїх свобод та прав, аби тільки отримати до рук заповітні шматочки глянсу з яблучком і доступ до сервісів apple.
acorwin: очевидно, яблучники добре знають психологію. історія вчить, що за право належати до певних товариств люди готові навіть на прямі страждання )))
tivasyk: доречі, а це ідея… =) на черговий продукт apple обов’язково треба було б не лише виставити нереально високу ціну, не лише створити дефіцит, не лише змусити людей стояти в чергах від ранку (хоча і це все — вже велика потіха) — але й змусити в магазині проходити через якусь принизливу і болючу тортуру (обрізання без наркозу). тоді статус власника продукту apple підніметься до небувалих висот, і наявність ipad’а сприйматиметься як пропуск до елітного клубу…
пригадуєте давній жарт про те, що apple — це релігія? ну і скажіть тепер, скільки в цьому жарті власне жарту?