невдало день почався…

| комп'ютери, linux, негатив

вийшов linux mint 9 xfce (isadora). треба поновлюватися — вирішив я. завантажив, поставив. обіцяних новинок я не побачив — мені вже було не до того, коли перестали працювати обидва кард-рідери і нетбук відмовився засинати (suspend-to-ram)… дивно, але встановлення ядра kuki цього разу не допомогло — «вилізли» якісь залежності його файлу заголовків від… (сюрприз) бібліотеки libqt3. яким, вашу мать, боком тут qt3 до ядра? навіть полікувать карт-рідери ручним підключенням модуля pciehp не вдалося — про засинання мовчу.

коротше кажучи, настав час спробувати xfce-версію альфи #!crunchbang, зібраної на debian’і… але й тут сюрприз: пізно ввечері поставив дистрибутив на завантаження… щойно подивився — випадково завантажив версію зі стільницею openbox замість потрібної. що тут скажеш… невдало день почався.

поновлення. таки поставив увечері #!crunchbang на нетбук… наразі ще не розумію, навіщо було ліпити xfce-версію… якщо виглядає вона точнісінько так само, як і openbox’ова… навіть панель xfce замінено tint’ом о_О ну, нехай — це легко виправити. зате все, здається, працює — включно з лівим карт-рідером, і система як пружинка навіть на atom n270. залишаю.