дроїди наступають… і здаються задешево!

| комп'ютери, ігри, linux, товари

ось чудова новина для тих, хто грається в комп’ютерні забавки і не стидається цього, любить не яскравий глянець попсових тайтлів, а оригінальний геймплей та стилістику інді-проектів, і зауважив кілька попередніх дописів на тему придбання цікавих забавок за невеликі гроші в цьому блозі.

навіть нічого не пояснюватиму більше — дивіться ілюстрацію і прямуйте за посиланням, бо термін дії пропозиції обмежений!


цього разу — три гри в різних жанрах, але в одному візуальному стилі, від the puppy games — в наборі лише за $4,97. в комплекті: droid assault, titan attacs та ultratron, обіцяно розвагу в linux, windows та mac os (щоправда, покупка оформлюється лише на одну платформу).

оновлення. оте «покупка оформлюється лише на одну платформу» — неправда. у хлопців з puppy games одна з найкращих (з точки зору покупця) система реєстрації продуктів, котра дозволяє не лише гратися у придбану гру не лише на будь-якій платформі (windows/linux/mac os), але й на кількох пк без додаткової плати! про це — буде детальніше у блозі колись.