одинадцять забавок діткам під ялинку

| комп'ютери, ігри, linux

відколи я написав про humble bundle 2 та низку справді якісних забавок від puppy games — ніхто й словом не прокоментував цей допис, а google analytics звітує про… 31 перегляд?!

неприємно здивований.

зізнаюся, що люди, котрі не грають в ігри, завжди викликали в мене певну недовіру… чи може краще сказать «інтелектуальне гидування» — точніше не зможу пояснити, нажаль. можливо тому, що колись давно я спитав одного глибоко віруючого хлопця, чи грає він у комп’ютерні забавки — а він відповів, що ні, бо йому шкода на це часу. мабуть відтоді ж мені шкода свого часу на віруючих…

але досить негативу! попри те, що я придбав humble indie bundle 2 більше тижня тому — лише сьогодні вирішив завантажити набір. і маю чудову новину для тих, хто не купував перший humble indie bundle

тепер другий набір включає всі забавки першого також! чудова нагода заплатити «скільки не шкода» — і отримати 11 чудових, якісних ігор для linux, windows та mac os плюс чотири класнючих саундтреки!

ось так виглядає сторінка завантаження (див. ілюстрацію, клік для збільшення).

тепер коротенький месидж для батьків. от ви днями шукатимете і купуватимете своїм дітям подарунки під ялинку, і ймовірно витратите чималі гроші на іграшки — і добре, якщо це буде якийсь конструктор… то невже ідея заплатити 80 грн ($10) — або й менше! — за humble indie bundle є такою вже поганою?

комп’ютерну забавку, завантажену з тенет, не можна покласти під ялинку? це тільки якщо бракує фантазії — можна ж надрукувать 11 карток з персонажами, сховати в яскраві коробочки — і розвісити на ялинці, перетворивши їх пошук на цікавий квест =)

не забувайте також, що хоча залежність від ігор є небезпечною для дітей — але помірне захоплення цікавими, не монотонними іграми а) дає діткам базові навички використання комп’ютера, б) тренує здатність швидко приймати рішення і реагувати на події, в) просто надає спосіб розважитися між серйознішими заняттями.