новорічні приємності

| життя, позитив

поки ще в підготовці продовження статті про вартість відшкодування за передвстановлений windows — в щоденник просяться маленькі дописи про святковий настрій та всілякі новорічні приємності.

приміром, таке: схоже, з моїм приходом до компанії в нас з’явилася нова традиція трішки креативити разом з агенцією usp events (їх вже згадував) на тему новорічних привітань партнерів. минулого року до стандартних наборів бабе цвєти, дєтям мороженоє зі спиртного та цукерок ми додали живого діда мороза, поштівку з каліграфією та досить милих потвор (кожна унікальна) від дизайнера олени іванової (див. фото).

цього разу родзинкою привітання стали поштівки від богдана гдаля в оригінальних конвертах, підписані та заадресованікаліграфом — і колоди гральних карт від єрка, привезені спеціяльно з москви (бо в україні їх не продають). не знаю, чи все видно як слід на фото (останнім часом я полюбляю зловживати ломо-фільтром в gimp’і).

до богдана я звернувся, пригадавши його приємні різдвяні поштівки в народній стилістиці на «рукотворах» — запропонував зробити для нас щось «таке саме, але ексклюзивне». радий, що попри таку постановку задачі йому вдалося не просто зробити добре зробити роботу, але й порадувати справді креативним результатом. богдане, дякую!

і ще трішки візуально приємного: одна з партнерських компаній до нового року подарувала тортик з такими ось новорічними фігурками (див. фото). не знаю, чи вони ще їстівні — але виглядають дуже святково =)


наразі все. з новим роком!