починається

| україна, фотографія, негатив, порнографія

тут в інтернетрях пишуть таке, що хочеться лише послатися на свої старіші публікації, і більше ніяк не коментувати. хіба що сказать: «починається»?
цитата. к трём очень известным свадебным фотографам обратилась девушка привлекательной внешности для небольшой эротической фотосессии […] после прихода клиентки и расчёта с ней, в студию вошли сотрудники органов с понятыми и фотографу инкриминировалось два преступления: 1) изготовление и сбыт порнографической продукции; 2) использование нелицензионного программного обеспечения (читати повністю)
ця держава не здатна виконувать свої прямі функції, але замість того не лише імітує державну діяльність — але й дозволяє армії більших та менших чинуш облаштовувать свої маленькі інтереси, прикриваючись бездарно виписаними законами.
цитата. акти створення закону і його застосування в сучасній україні, подібно до справжньої порнографії, лише зовні нагадують правосуддя — але по суті є лише механічною імітацією, котра повністю ігнорує гуманізм і справедливість (читати повністю
не знаю, що ще написати. хіба що «згоріть в пеклі»…