комп’ютер не потрібен

| думки, комп'ютери

популярність ipad та великий інтерес до мультимедійних планшетів узагалі найперше, на мою думку, свідчать про те, що більшости користувачів комп’ютер не потрібен — потрібен «холодильник» з підключенням до інтернету.

оновлення. ось стронґовський запитує в читачів свого щоденника, чи справді комп’ютер не потрібен, і що вони роблять з ним, коли немає інтернету… на превеликий жаль, в мене вже віддавна чомусь не працює коментування в його блозі, тому змушений розмовляти сам із собою =)
стронґовський: що ви робите за компом, коли нема інтернету?
можу робити безліч речей, починаючи від безцільного по суті копирсання в файлах/теках, вивчення софтинок на кшалт imagemagic чи sed — і закінчуючи таким само безцільним переглядом кінофільмів (яких зберігаю кілька на такий випадок). десь посередині в цьому ряді — читання з екрану, впорядкування архіву світлин з підготовкою окремих до друку тощо.

втім насправді я досить мало користуюся комп’ютером останнім часом. і переважно таки в мережі, так чи інак — переважно таки дивлюся відео, не завантажуючи (ex.ua, youtube), а ще користуюсь перекладачем/словником (lingvo, google translate), і, звісно, читаю новини/пошту (gmail, google reader).