чого ви хочете цим досягти?

| політика, україна, негатив

читаю в тенетах:
цитата. на день народження степана бандери колона львів'ян, киян та харків'ян пройде вулицями севастополя (читати повністю)
в мене лише одне питання… навіщо? останнім часом бачу довкола самі лише провокації. люди, навіщо ви провокуєте одне одного?

ну, я міг би зрозуміти бидлячу поведінку людей, що виросли в таких умовах, де «взять на понт» і не «дрогнуть очком» є щоденною частиною соціальної взаємодії, обов’язковим ритуалом визначення, хто на що має право.

я зрозумів також, навіщо провокують львів’ян — є і в україні люди (мовчу про московію), яким цікаво цим займатися, і котрі матимуть зиск незалежно від реакції на такий от марш.

я навіть зрозумів би якусь вкраїнську ультра-націоналістську органцзацію, якби вона й справді не злякалася запланувать провокацію (хоча користь від неї була б хіба що людям з абзацу вище)…

але навіщо проводити мирну демонстрацію — чого?! — звичайним українським українцям у севастополі? під поглядами людей, котрі не розуміють вас, не здатні прийняти цієї демонстрації з доброю волею? чого ви хочете цим досягти?