уікендовий позитив

| життя, ігри, linux, автомобіль, різне

трішки уікендового позитиву телеграфом.

перше: трішки позабавлявся з shadowgrounds. гра варта уваги тим, що є таким собі ф’южином take no prisoners (видиво) та chasm: the rift (видиво), halflife (видиво) чи alien versus predator (видиво). від першої — перспектива top-down, від решти — атмосфера, сюжет з відеовставками, декорації. позитивний (як не дивно!) момент — приставочна система збереження гри, негативний — знову ж таки приставочний бос (ненавиджу босів) вже в третьому епізоді.

друге: синочок довго вмовляв встановити йому стару добру мафію… чому ні — тим більше, що це, на мою думку, одна з найкращих ігор (сюжет, атмосфера, геймплей) для пк. виявилося, що забавка без жодних проблем йде під wine на ноуті з інтегрованою графікою (1366х768, мін. або середня якість). синочок задоволений — та й я проходжу вдруге =)

третє: кому цікаво, погляньте таблицю статистики продажів humble indie bundle — і зверніть увагу на колонку топ-контриб’юторів… такі собі @notch (автор minecraft’а, якщо не помиляюся) та @garrynewman влаштували невеличке змагання «в кого довший» =)


останнє: за місяць автівка проїхала 1’434 кілометрів, в бак залив 96 літрів. на повноцінну статистику не тягне, але мені більше цікаво не стільки я витрачаю, а розподіл кілометража по днях/сезонах та реальне споживання пального.