де придбати капці?

| життя, товари

приблизно за тиждень, якщо все складеться добре, писатиму в щоденник і публікуватиму фото із заморських країв (мапа), у зв’язку із чим є одне дуже важливе запитання:

де знайти капці?!

шукаю по києвських взуттєвих крамницях — і не знаходжу таких капців, щоби були якомога більш схожі до придбаних пару років тому (на фото — ми з ними у швеції). я до них дуже звик.

колір, низька підошва, зручні ремінці з окремою петелькою для великого пальця, і до всього того ще й цілком пристойна ціна — була 170 грн, але зараз я вже на все готовий…

старі ще живі, але вже не в дуже хорошій формі — мало того, що вже побачили світу, так ще в угорщині я «додумався» носити їх в басейн. дурень.

жінки часом кепкують з чоловіків через те, що ми ладні вдягати одні й ті самі речі, раз по раз купуємо однаковісінькі джинси або куртки… так і є: значно нижчий потяг до індивідуалізації не переважує задоволення від використання зручних, знайомих речей. якби знав свого часу, що капці виявляться такими зручними — придбав би (от правда ж!) три пари, і дві сховав би до комірчини.