шановна sony… ти заслужила!

| життя, комп'ютери, негатив

хтів порадувати малого мультфільмом зі свого дитинства, причому так, щоби він зміг дивитися його, нікому не заважаючи, на своїй блискучій psp’шці. завантажив «evaluation copy» з ексів, залив картрідером на memory stick pro duo, зарядив… дзуськи: формат не підтримується.

гаразд, міркую, підхід «від дурника» не спрацював — включаємо мізки. дивлюся інформацію про відеофайл (контейнер avi, відео xvid, аудіо ac3), порівнюю до  переліку того, що підтримує «легендарна» sony psp. виявляється, ця розрекламована хіба що не як ультимативне рішення для розваг, відео, аудіо та інтернету цяцька підтримує, фактично, аж один (!) відеокодек (h.264/mpeg-4) та аж два (!) аудіокодеки (mp3 та mpeg-4 aac).

ну нехай — встановлюю avidemux і конвертую файл в контейнер mp4 (psp) з відповідними кодеками (h.264 та mpeg-4). результат неважко, мабуть, вгадати, попри логічність моїх викладок, га?

правильно: формат не підтримується.

зізнаюся, що я десь підсвідомо передбачав такий результат, бо трішки раніше вже пробував залити на psp цілу теку з мультсеріалом, півсотні файлів. відтворюється на psp лише один (!) з них — хоча формат усіх файлів (контейнер, кодеки, бітрейти, розмір картинки) однаковий =/

шановна sony… що я маю сказати. не хочу видатися злорадним, але — заслужила. на моє щастя я не майже користувався раніше вашими шедеврами, але якби користувався — microsoft видалася б мені благодійним фондом.

p.s. буду вдячний за підказку — як надійно конвертувати відео (параметри?) для цього монстра? варіант використати якісь тулзи для windows’а, а тим більше сонєвський psp video 9 не пропонувати — немає в мене windows’ів і не буде.

поновлення. проблему вирішено — таки навчився конвертувати відео для psp за допомогою avidemux. за спроби підказати дякую!