відправив родину на відпочинок

| життя, комп'ютери, ігри, родина, діти

десь тут я вже нарікав, що для геймера, звиклого до клавіатури й мишки, революційна розкладка кнопок-джойстиків sony psp більше нагадує милиці, а затиснені в прокрустове ложе обмежень такого інтерфейсу забавки надзвичайно дратують…

але не всі, як виявилося. приміром, демка warhammer 40k squad command сподобалася — дуже пристойна (в сенсі іграбельна і атмосферна) покрокова тактика, яку я би залюбки «покрутив» на ноутбуці в повній версії. на жаль, вона лише для psp та nintendo ds =/ і, на диво, керування джойстиком та d-pad’ом в такому жанрі — не надто дратує.

побігом виявилося, що в україні продають хакнуті psp’шки (прошивка 6.35 pro-b) — і тут, як в анекдоті, «мені пішла карта». тепер перчикові є у що пограти в літаку та на пляжах елади.

так, відвіз сьогодні родину в «бориспіль». шкода, що в літак не дозволили посадить: лише до межі митного контролю, далі миленька з дітками пішли самі, помахавши мені на прощання ручками. сумувати почав одразу, а ще ж два тижні чекати їхнього повернення! як приїдуть — не впізнаю, особливо малу попотю.