золотий насос і перший виїзд

| життя, велосипед, позитив

учора — от лиш не смійтеся,— відкрив особистий велосезон =) до того якось не випадало: бракувало й часу, і натхнення. а як лишився сам на господарстві, поглянув на забутий, припалий пилом велосипед… і вирішив, що коли ж іще, як не сьогодні (тобто учора).

до речі, нещодавно придбав золотий насос. ну, як не золотий, то мусить бути бодай позолочений, щоби коштувать 285 грн? можливо, продавці у «велодрайві» собі посміялися у вуса — мовляв, вже й не сподівалися це продати, аж тут такий клієнт… але я хотів придбати легку (125 г) маленьку (18 см) помпу з металевим, йопта, затискачем! одноразові китайські (в сенсі погані) пластикові насоси просто бісять.

ну от. витяг велосипед з-під шару пилюки, нашвидкуруч протер, знайшов пакет з велошмотками, зібрався — і пригадав трішки ті часи, коли катався мало не щодня.

вдома ще лежать ріжки на кермо, які лінуюся поставити — лишу на наступні вихідні. і ще треба прилаштувать старенький sigma sport, тільки немає бази, зламалася.

p.s. гхм. цікаво, що на сайті author’а цей насос якраз і коштує 600 чеських крон — приблизно 285 грн. цікаво, скільки б він коштував без авторівського лого?