trauma: маленький шедевр

| комп'ютери, ігри

хороша новина: the binary знову онлайн! тож якщо хто не зміг оцінити цей маленький шедевр інтерактивної літератури через проблему з сервером одразу після моєї публікації — спробуйте ще раз.

далі. коли днями вийшла нова збірка humble bundle, я був не у захваті — тому що цього разу пропонували, фактично, лише мультиплеєрний шутер frozen synapse (плюс всі забавки збірки humble frozenbyte bundle). надто скромно, та ще я не люблю мультиплеєра, і винятки можна полічити на пільцях однієї руки: minecraft та кооператив duke nukem’а — оце, мабуть, і все. тож я подумував пропустити.

але! згодом до збірки додали trauma та spacechem. оце вже пропустити не можна було ніяк. особливо traumaвідколи прочитав про trauma у блозі indie games — хотів собі. це ще один маленький шедевр — інтерактивна візуальна пригода у снах людини на порозі смерті… за допомогою простих, по суті, інструментів, фрагментів — чи навіть уривків — сюжету та дбайливо озвученого наративу створено неповторну атмосферу, котра притягує і не відпускає.

шкода лише, що шедевр такий короткий. я свідомо віддав би гроші за збірку навіть заради лише цієї перлини. до речі, спробувати trauma можна онлайн.

решту забавок з нового humble bundle ще не пробував.

попередній, третій (за назвою, але не за номером по-порядку) humble bundle я теж придбав. у збірці були 7 забавок, з яких я спробував лише три, здається. найцікавішим видався оригінальний hammerfight — хоч йому й дорікають оглядачі за обмеженість та відносну складність, але я заледве відірвався: стильна, атмосферна, концептуально мінімалістична штучка викликає миттєву залежність не гірше за тетріс =)