нецікаво

| життя, інтернет, комп'ютери, ідея, негатив, різне

ймовірно, черговий напад мізантропії…

відписався від усіх у twitter’і. але реєстрацію не скасовуватиму: наразі туди ще транслюються зі щоденника анонси нових дописів (для тих, хто не вміє користуватися google reader’ом), але згодом хочу поекспериментувати з давнішньою своєю ідеєю — написати якийсь набір скриптів з використанням twidge, sed, conky для автоматичного експорту якихось логів, цитат, нотаток тощо у twitter та візуалізації текстових потоків на стільниці ноута — але попередньо відфільтрованих і відформатованих.

ймовірно, так само мінімізую присутність в google plus: щиро кажу: нецікаво там; наче ж від самого початку дуже вибірково додавав людей в кола, — і все-одно три чверті публікацій у стрічці ігнорю, аби чимшвидше прибрати з очей і не дратуватися намарне нескінченними котиками, гіфками, стіводрочерством і жанною д’арк. зрозумів, що google plus не просто не потрібен мені — він заважає; справді забруднює інформаційний і емоційний простір, дратує.

…схоже, цей настрій отримає назву le nettoyeur (за назвою другого треку з альбому wood грега бомона). вкотре переслуховую.

о, жанну д’арк спалили посадять на 7 років. чудово, — адже а) лише тепер «вона» стає справжньою жанною д’арк: без спалювання була би й далі просто екс-прем’єром; і б) тепер борці з вірусом противсіхства можуть повністю перенацілити свої матюгальники з корумпованої державної машини на простих громадян, котрі не хтіли голосувать ані за проффесора, ані за «вону», ані за жодного з їхніх кишенькових хлопчиків-тигіпчиків: звісно, це ж противсіхи у всьому винні!

прекрасно. країна живе далі своїм нікчемним життям. все спокійно.