лауреати й клоуни

| політика, інтернет, негатив

дрібничка змусила пригадати власні принципи інформаційної гігієни — розшарене у google reader’і посилання на блогозвалище «самый сок»:
цитата: в дипломатических учреждениях стран евросоюза гражданам украины начали массово отказывать в выдаче шенгенских виз (читати повністю)
по-перше, не розумію, навіщо посилатися на один з найкращих тематичних блогів за версією конкурсу best ukrainian blog awards 2008 (тут сарказм, який не в змозі передать жоден смайл), якщо у два кліки можна відкрити оригінальну статтю (tsn.ua), а ще у два — знайти там цю ж публікацію українською мовою?

по-друге, погляньте, хто «жене хвилю»! tsn посилається на блог нардепа двох скликань, члена бют (а зараз хто?) святослава олійника. його допис починається з гучної «лякалки» і закінчується істерикою «доколє!» цілком у стилі агітації «за вона!», якою ми вже ситі. в дописі — жодного посилання, жодного факту, які можна було б перевірить.

по-третє, якби читати не блогосмітники лауреатів best ukrainian blog awards 2008, а хоча б таки і tsn — одразу в очі впав би follow-up до першої публікації, зі спростуванням від крістофера фукса, прес-аташе посольства німеччини в україні. йому теж можна не вірити — але принаймні це прізвище держслужбовця, а не якогось клоуна шостого скликання всеукраїнського цирку.

і по-четверте, знову повертаюся до питання: а кому вигідне це нагнітання? здається мене, не буде спокою в україні, поки не спалимо жанну д’арк — це не людина, це ходяча істерика.

оновлення. після олійника відмовами у візах лякав шкіль (бют), за ним — кужель. знову-таки, жодної офіційної інформації, або ж бодай статистики, яку можна якось перевірити. зате знову маємо спростування службовця представництва єс в україні. цікаво, що ж там насправді діється?