старше покоління інженерної інтелігенції

| думки, інтернет

ось тут, прошу, почитайте (першу частину — другий і третій абзаци) і полюбуйтесь на те, як зазвичай представники старшого покоління «інженерної інтелігенції» сприймають пересічного (а отже, молодшого на 10-20 років) користувача тенет:
цитата. «доморощенная псевдоэлитарность, которую на себя напускают представители „поколения фейсбук“, разделяя общество на „нас, образованных и успешных“ и „их, быдло и лузеров“ является такой же виртуальной, как и „плюсики“ и „лайки“, которыми они осыпают посты друг друга с чужими цитатами» (читати повністю)
критика зверхнього дистанціювання молодшого покоління… з позиції такої ж зверхньої зневаги? пропущені коми наче підкреслюють те, що «кожен думає, що він не кожен».

по суті це (як і підлітковий нігілізм) лише психологічний захист на тлі втрати релевантності. жодне з попередніх поколінь не сприймало наступні як повноцінну зміну, не приймало нові правила соціальної гри, не погоджувалося з втратою релевантності.

проте все, — абсолютно все! — що ці старші покоління так цінують, є не менш віртуальним, аніж «плюсікі і лайкі». велич єгипетських пірамід — лише символ, щось не менш віртуальне, ніж інтернет з фейсбуками.


p.s. чудово усвідомлюю, що й сам далеко не безгрішний.