хлопчача мрія

| реклама, позитив

як і будь-який хлопчина, я з дитинства маю особливе ставлення до ножів, — і до кишенькових, складаних ножиків особливо. ймовірно, «заразився» від дідуся петра, котрий завше мав біля себе якогось ножика, яким дорожив і частенько користувався для дрібного ремонту тощо.

ймовірно, це щось над-національне і понад-часове:
цитата. «mary gave him a brand-new „barlow“ knife worth twelve and a half cents; and the convulsion of delight that swept his system shook him to his foundations» (читати повністю)
так от, до дня народження братик отримав від нас із миленькою в подарунок leatherman freestyle — мініатюрний «мультитул».

ця штучка прекрасна… це те, чим мав би бути «victorinox», якби був ножиком, а не сувеніром — нічого зайвого, а те що є — відмінної якості й естетично настільки красиве, що дивишся й не надивишся.

коротше. воно є на «розетці», і за доволі невисокою ціною 332 грн (ebay: від 297 грн включно з доставкою, але чекати… amazon: від $25 по сша).

p.s. дивлюся на skeletool — все те саме плюс відкривашка,  але удвічі дорожче (608 грн на розетці).

p.p.s. ну треба ж… hotline, виявляється, має розділ, присвячений спортивним та туристичним товарам — і там теж є мультитули leatherman. неочікувано.