робот-убивця з манією перевдягання

| музика, інтернет, ігри, позитив

softbloger, автор блога українською про (переважно безкоштовне) програмне забезпечення freesoftware.org.ua, порекламував влешеву забавку killb0t.

порекламував заслужено — цікавий онлайновий мікс пісочниці з візуалізацією гравітації  (magic pen) та вешталки з головоломками (home sheep home свіже посилання: home sheep home), намальований з гумором у трешняковому стилі та гармонійно збагачений приємною музикою.

пробуйте killb0t просто у веб-оглядачі.

музику з гри можна завантажувати, але щоби отримати її безкоштовно — доведеться знайти відповідний артефакт на кожному з рівнів. дотепно =)

якщо натрапите на дивний глюк з пустим полем — спробуйте відкрити флешку в окремому вікні. коли ж виявиться мало — ось найкращі з онлайнових флешевих забавок, що згадувалися в цім щоденнику:
p.s. до речі, якщо у веб-оглядачі не відключено кешування на диск — то погравши трішки у killb0t, усі 7 треків з гри можна знайти в себе на жорсткому диску, закешованими, форматі mp3 з невисокою якістю (64 кбіт/с, 22 кгц), яка, тим не менш, аж ніяк не гірша за те, що, скажімо, звучить в ефірному радіо (мінус статичні завади, реклама ти триндьож діджеїв). слухайте на здоров’я.