про весну, капці та квебек

| життя, канада

ну що, весна? нарешті. втім, пізній початок зими — аж у другій половині січня? — змушує підозрювать, що останнього снігу ми ще не бачили, і справжньої весни чекатимемо принаймні до середини квітня. побачимо.

повертаючись до теми весни. хто пам’ятає — минулого року я шукав легкі пляжні капці. так і не знайшов — довелося користуватися старими. та рано чи пізно доведеться купувати? а в києві ж годі знайти щось справді приємне за розумною ціною.

знайшлося на 6pm.com — миленька нещодавно загорілася ідеєю замовити щось в них, і то як загорілася: «дайте мені, будь ласка, ліки від жадібності, — і побільше, побільше!» так от, знайшлося одразу декілька приємних варіантів. хоч і не за 170 грн, звісно, та ще доставка… треба думати. але принаймні є вибір — це вам з біса не київські «інтертопи».

до речі, а гумові крокси, — ті, що практично є національним взуттям у швеції, гиги, — на 6pm коштують не 600 крон (приблизно 600 гривень), а 20 баксів (щоправда, це розпродаж великих розмірів 43+). і якщо ви, як і я колись, думаєте собі, що шведи — телепні, і що це прості китайські гумові тапки як з троєщинського базару… ну, коротше, придбайте справжні crocs’и й спробуйте =)

міняю тему. учора відвідав «інформаційний сеанс» (калькую з французької за браком зрозумілішої назви), присвячений процедурі іміграції до квебека. влаштовує такі події міністерство іміграції та культурних спільнот квебека, регулярно, один чи два рази на рік. для мене майже нічого цікавого в інформаційному плані там не прозвучало — цікаво буде хіба що для тих, хто лише цікавиться можливостями еміграції (найближчі подібні сеанси в україні мають пройти в дніпропетровську, одесі та у львові, ще є вільні місця, потрібна реєстрація онлайн).

втім, дуже цікаво було послухать квебекця з приємною, чіткою, зрозумілою мовою. перекладач був зайвий, — отже, моя французька таки прогресує =)