вихідні… пройшли

| життя, велосипед, позитив

учора відкрив особистий велосезон 2012 — на місяць пізніше, ніж у 2010-му, і на два (не сміятися!) раніше, ніж у минулому році. сподіваюся також, що цього разу накатаю значно більше, ніж в минулому році, ги.

проїхав небагато — навряд чи більше 20 км, і мені вистачило =) зате учора ж таки зазирнули до найближчої велокрамниці й придбали синочкові більш-менш пристойного ardis’а. нехай він таки з водопровідних труб, але то байдуже — як на третій в житті ровер (після фіксових аналогів «зайчика» та «мінська») цілком пристойна машина.

головне — перчик в захваті, й учора весело намотував кола на вулиці. до того ж тепер можна кататися разом на невеликі дистанції.

…і оце, здається, була найяскравіша подія вихідних, бо три інших дні якось промайнули непомітно. затарилися з мілєчкою апельсиновим соком нарешті спека), читав собі гастона лєру на шезлонгу в парку, переглядали з миленькою якісь фільми, переважно французькою: «полісмен хороший, полісмен поганий», «невдахи», «гільйотина», м/ф «мисливці на драконів»… пізніше зберу черговий кінотиждень.

p.s. а тепер швиденько додому — можна ще встигнути прокататися десь недалеко.