продам недорого дзеркальну фотокамеру

| продам чи куплю, фотографія

прийшов час: зважився поміняти свою дзеркалку на іншу, трішки старшу  тієї ж серії. це не стільки апгрейд (знавці сміялися б), скільки… трапилася нагода зробити це з мінімальними фінансовими витратами. в зв’язку з чим — продам досить недорого дзеркальну фотокамеру olympus e-400 в кіті з двома об’єктивами (e-400 double zoom kit).
увага! камеру продано, усім дяка за інтерес.
модель вже не нова, але як для свого класу і ціни — досить вдала:
  • компактна і легка: на момент виходу — найменша і найлегша дзеркалка у світі;
  • ультразвуковий фільтр для очистки матриці від пилу;
  • 10 мегапікселів — кадр 3648×2736 пікселів (зйомка в raw та jpeg);
  • кіт з двома об’єктивами: zuiko digital ed 14-42 mm та zuiko digital ed 40-150 mm;
значно детальніше про характеристики — на українському сайті olympus. взірці фотографій можна переглянути в моєму «мандрівному» фотоальбомі (не 1:1, але такі завжди можна поклацати самому при зустрічі).

камера в ідеальному стані, без перебільшення: від першого дня в кофрі, використовувалася помірно і лише в родині, працює без жодних нарікань, ремонту ніколи не потребувала. коробка з повним комплектом брошур та кабелів, зарядний пристрій для акумулятора — додаються, а також картка пам’яті sundisk extreme iii на 2 гб (compact flash) в подарунок.

зацікавило? пишіть на ел. пошту, ціна обговорюється.

p.s. до речі, якщо комусь потрібна простіша, компактна камера, але з досить широкими можливостями (зум 12×, оптична стабілізація, ручні режими, поворотний дисплей) і за дуже невисокою ціною — ще продається canon powershot s2 is.