скоро на море!

| мандри, позитив, автомобіль

скидається на те, що мандрівки автівкою до криму що два роки стають в нас родинною традицією: восьмий, десятий… час збиратися?

та й збираємося! знову поїдемо не надовго, лише на тиждень — як на мене, цього досить, аби трішки розслабитися, погрітися на сонечку — і повернутися до роботи та навчання.

і море… так, це найважливіше. бо на небесах лиш про море й мова!

цього разу не поїдемо аж на самісіньке південне узбережжя — спинимося на північно-західному узбережжі. тут, кажуть, приємний пісочок і довжелезні відмілини, зручно купатися з дітками. беремо з собою бабусю, — попередні рази мандрували з бабушкою (тобто тещею, 2008) та дідусем (2010). така собі курортна родинна ротація.

цього разу вже не поїду аж до самої одеси, як зробив попереднього разу, зваблений якістю траси — ой ні, дякую, досі з подивом згадую стан тієї «дороги» між одесою та миколаєвом! щиро кажучи, дороги там вже не було — так, просіка для танків. поїдемо через південноукраїнськ, як позаминулого разу. якщо поталанить — знову побачу надзвичайної краси пейзаж: південноукраїнську аес в долині, заповненій туманом на світанку. ніде в україні більше не бачив такої краси!

не буде йоги, на жаль… але буде, сподіваюся, французька мова. принаймні я вже можу досить вільно читати художню літературу (щойно закрив «empire des loups» жака-крістофа ґранжé, відкрив його ж «le vol des cigognes») — для мене це певний етап у вивченні мови, далі самонавчання починає грати важливішу роль.

автівка практично готова до мандрівки — навіть бісового штуцера маю! чотири штуки. лишається тільки зробити саме планове то (дві-три години в суботу вранці), і можна чекати дня «д» і часу «ч» (чи таки години «г»?)

p.s. мало не забув! хочу позбутися дзеркалки до від’їзду, тож хто зголоситься забрати — сильно поступлюся в ціні. але пропозиція дійсна лише тиждень до від’їзду, бо на пізніше вже є покупець. ось тут можете красиво і зрозуміло порівняти свій компакт до olympus e-400 =)