несподівано, фотокористь

| інтернет, фотографія

кілька років поспіль зберігав свою дзеркалку (той самий olympus e-400) в кофрі lowepro nova mini aw… і аж учора випадково дізнався, що в спеціальній секретній кишенці заховано… зручний чохол від дощу. несподівано!

і ще: поки готував допис про ту дзеркалку на продаж, поки відповідав на запитання цікавих, знайшов для себе два чудових сайти, що можуть стати в нагоді тим, хто підбирає собі фотокамеру.

snapsort.com

це онлайновий сервіс з підбору фотокамери за параметрами. але підбір, на мою думку — процес аж надто залежний від багатьох суб’єктивних факторів, а найцікавіша особливість сайту — надзвичайно зручні й наочні порівняння в трьох режимах (узагальнено, по специфікаціях і за рейтингом).

наприклад, ось так за версією snapsort виглядає битва двох одвічних суперників в сегменті дзеркалок початкового рівня.

dpreview.com

цей сайт спеціалізується на оглядах фотокамер — але яких! тут не задовольняються ані  констатацією суб’єктивних вражень від використання, ані простим перебором характеристик. обсяг кожного огляду та увага до деталей просто вражають, а за кожним висновком стоїть міні-тест та аргументація з фотозвітом.

ось такі огляди, нмсд, справді дозволяють познайомитися з камерою до покупки, і вибрати усвідомлено саме ту, котра найкраще відповідатиме потребам та очікуванням.