тягуча патока буденності

| життя

життя йде собі потихеньку, сповнене щоденної метушні, різних невеличких подій. літо плавить буденність на тягучу патоку, думки вже полетіли на південь, до моря… допис буде «лінивий», без теми.

камеру віддав у хороші руки — звісно, їм ще вчитися фотографувати, але головне — мати інтерес до тієї справи, а навички прийдуть. сам лишився з трішки більшим olympus e-510, — за великим рахунком те саме, плюс стабілізація матриці. режим live view свідомо не згадую, бо користуватися ним практично нема сенсу — бо недолугий він, на мою думку, в цій серії olympus.

в неділю відвідали чергову зустріч «espace francophone» — цього разу в пирогові. напробувалися французьких сирів та вина (ну, хто не був за кермом), поспілкувалися з приємними та цікавими людьми… ну і я трішки пригадав, як користуватися дзеркалкою — тепер маю пару нових шпалер для смартфона =)

тим часом глянув на hotline.ua, почім сьогодні пропонують ті два об’єктиви, що olympus роздає в кітах зі своїми evolt’ами — zuiko digital ed 14–42 mm та 40–150 mm. знавці зауважують, що об’єктиви, як для кітових, досить хороші… але?! 523 долари за пару об’єктивів — це стільки, скільки коштував увесь olympus e-400 double zoom kit п’ять років тому.

тим часом від ширококутничка я би не відмовився… але не купуватиму: він сам коштує, як оті два. невиправдано дорого за задоволення клацнути кількадесят пейзажиків. отакий з мене аматор, ага =)

(продовження про крокси, музику в дорогу, штуцер, поляризовані окуляри)