фото-тексто-вінегрети

| огляд, інтернет, мандри, фотографія

літо в другій половині, і тепер день за днем добігатиме кінця. скоро туристи почнуть масово повертатися з відпусток, дехто навіть візьметься публікувати свої звіти з великою кількістю цікавих фотографій. декого з цих туристів я навіть знаю особисто, і пишуть вони класно, і фотографують майстерно…

…але читати такий мікс тексту і фотографій немає сил: світлини заважають читати, а формат статті заважає зручно переглядати фото.

може я один такий? але я не можу з інтересом переглянути поспіль більше десятка світлин. саме відчуття емоційної втоми, коли попереду ще два десятки фотографій, і всі вони справді класнючі — воно неприємне. доводиться закривати допис.

як, на мою думку, має бути оформлений цікавий допис про мандрівку? маю два варіанти: або це фотоальбом з короткими підписами під кожною світлиною — такі краще публікувати окремими теками на flickr’і, в «етіх ваших facebok’ах» чи в picasa (зараз все опиняється в google+). або ж нехай це буде зв’язна оповідь — але тоді не рвіть текст на шмаття великими світлинами, просто посилання (фото) до кожного абзацу, одну чи дві найбільш яскравих мініатюри для ілюстрації, і знову ж таки — лінк на весь альбом наприкінці.

особисто мені будь-який з цих двох варіантів буде значно зручніше прочитати/переглянути, і не виникне бажання закрити їх на тридцятій секунді перестрибування через світлини в гонитві за текстом чи скролювання задля перегляду фотографій.

p.s. читачі rss-сів, вибачайте за хибодрук в назві, вже помітив і виправив =)