…і настрій мій не покращився

| життя, комп'ютери, windows

невдалий день сьогодні, від самого ранку. найперше — спізнився на півгодини туди, куди спізнюватися не можна було. з наслідків найбільше дошкуляють роздратування і незадоволення собою.

відвідав презентацію windows 8 в офісі microsoft. три роки тому слухав про windows 7 — цього разу сподобалося більше. по-перше, обіцяють реалізувати досить багато хороших і правильних ідей, буде дуже цікаво подивитися на живу реалізацію й те, як скоро до них звикнуть звичайні користувачі. приміром прозора синхронізація багатьох речей між кількома (до п’яти) комп’ютерами через хмару. як от клавіатурні розкладки, приміром: налаштував на одній машині — синхронізувалося між усіма.

по-друге, більше сподобався презентатор — значно стриманіший, без хіпстерських закосів (повірте, у виконанні «старих пердунів» 35+ це вже не виглядає так кльово) і україномовний.

але, повертаючись власне до системи — змін так багато, що від досвічених користувачів вони вимагатимуть аж надмірних зусиль для звикання, при тому для початківців інтерфейс все-одно не є аж такими «очевидним» та «інтуїтивно зрозумілим», як його малюють в прес-релізах; український мовний набір знову буде доступний «пізніше» тощо.

тим часом настрій надвечір все-одно не покращується. може завтра буде краще…