storybundle: лишається 13 годин

| цікаве, книги, позитив, товари

до завершення першої пропозиції storybundle лишається трішки більше 13 годин.

для тих, хто, як і я, чекав анонсу першої збірки інді-чтива з цінником «плати, скільки хочеш», і дочекався але ще не придбав — це чудова нагода стерти пил з платіжної картки і придбати збірку. для решти, хто ніколи ще не чув про storybundle — нагода відвідати сайт проекту і подивитися, що вони пропонують.

по суті це humble indie bundle, тільки про книжки: п’ять електронних книжок в пригодницькому, фантастичному жанрі, англійською (ну звісно ж) мовою, доступні за ціною, яку визначає сам покупець (pay what you want, тобто плати, скільки хочеш), плюс два продовження бонусом, якщо ціна буде не нижча за середню на момент покупки (зараз це $7). без обмежень на перегляд на різних пристроях, без будь-яких механізмів електронного захисту (drm).

звісно, лишається питання якості текстів. поціновувачі достоєвського та прихильники думки «якщо вже читати, то класику» прямують собі лісом. але я дотримуюся іншого світогляду: я ціную класику, проте завжди віддам перевагу фантастиці чи пригодницькому жанру, якщо маю з чого обирати. і відколи в пошуках цікавого чтива я взявся за інді, я не так вже й часто був розчарований, відкривши для себе пітера вотса, корі докторова, джеффа гарріті

на жаль, зараз я не маю часу читати англійською… переключився на французьку, бо вивчення цієї мови наразі є однією з приорітетних життєвих задач. кілька чудових паперових книжок, придбаних за безцінь в стронґовського, стоять ще нечитані на полиці, час від часу облизуюся на них…

але! storybundle все-одно придбаю зараз. і рано чи пізно знайду час прочитати. хоча б тому що це мій спосіб проголосувати за інді, за спробу кількох людей робити щось нове. і сподіватимуся, що одного дня в україні з’явиться щось подібне.

p.s. придбав. два бандли — собі й братикові на подарунок. до завершення пропозиції — 13 годин і 1 хвилина.