менше, але смачніше

| життя, позитив

відколи навесні, на одній з київських зустрічей «espace francophone» ми з миленькою розпробували добряче кілька видів французьких сирів… ми повністю і якось без вагань перестали купувати українські сири.

не скажу, що вони дуже погані, чи що… але їм бракує смаку. а ще вони всі однакові якісь, чи що.

на фото — pié d'angloys, який ми привезли зі собою з французької мандрівки. точніше, придбали в бельгії. сьогодні вранці спробував — це ж просто якесь свято смаку, неймовірно… на жаль, в києві цього сиру я не бачив.

але в супермаркетах можна придбати французькі брі та камамбер (наприклад, від president, яка виявилася французькою компанією!), скажімо. а також, якщо пошукати, знайти солонуватий сир з козиного молока — bûche de chevre.

так, вони дорожчі. але — сюрприз! — я би не сказав, що купуючи смачні сири, я почав витрачати більше грошей на тиждень чи на місяць. дивно, але ні. змінилося ставлення до сиру як страви, ми їмо його менше, але… смачніше.


окрім усього, справжні сири, а надто французькі — це ціла культура, цілий світ: on dit qu'il existe un fromage différent pour chaque jour de l'année.

спробуйте.