безперечний успіх storybundle

| інтернет, книги

ще трішечки про storybundle. я посилався на статистику, котра навряд чи когось може вразити, і  все-таки натякав на те, що перша спроба була успішна.

сьогодні зазирнув на goodreads, щоби додати придбаний бандл до переліку того, що збираюся читати… і «випадково» поставив запитання одному з авторів першого бандлу: чи задоволений він результатом?..

відповідь джозефа лалло можна почитати просто на goodreads’ах, але для невігласів, що не читають англійською, — мій приблизний переклад:

моя доля заробітків […] склала утричі більше, ніж мої прибутки від написання фантастики за весь час, а збірка [storybundle] познайомила з моїм твором усемеро більше людей. зауважте, це лише за 3 тижні пропозиції storybudnle на противагу 15 місяцям на amazon, b&n тощо. безперечно це був успіх.
отак.

водночас, відповідаючи на своє ж (ще не висловлене) запитання щодо потенціалу таких бандлів в україні, міркую собі: яка потрібна україномовна аудиторія, щоби досягти подібного успіху, якщо навіть величезний англомовний інтернет спромігся зібрати лише 36 тисяч? почати вже з того, що де в україні ті автори, хто пише в цьому, найбільш привабливому для широкого інтернет-загалу жанрі (фантастична пригода)?