humble bundle здивував і порадував

| реклама, книги, позитив

нещодавно я розповідав ось так про storybundle: «по суті це humble indie bundle, тільки про книжки». вже більше не казатиму так, тому що…тепер є humble ebook bundle — це як storybundle, бо також про книжки!

ну чи життя не повне сюрпризів, га?

отже, це не жарт: нова збірка humble bundle пропонує цього разу не комп’ютерні забавки, а шість електронних книжок за ціною, яку визначате ви самі, — плюс ще дві бонусом, якщо ця ціна буде вища за середню на цей момент.

серед книжок є новинки від ніла геймана (в співавторстві з дейвом мак кіном) та корі докторова — вже заради них можна було б сміливо платити гроші (ось і ось чому).

«stranger things happen» келі лінк («дивніше трапляється» чи якось так) я колись читав, ця збірка непростих, незвично глибоких оповідань була свого часу доступна на сайті creative commons, де я свого часу шукав цікавенького почитати.

більше нічого зі списку не читав і не знаю — але буде нагода почитати. тому що humble ebook bundle я обов’язково придбаю.

і до речі нагадаю, що другий storybundle ще триває — до завершення 5 днів. не пропустіть.

p.s. виявляється, що корі докторов — куратор першого «книжкового» випуску humble bundle! читайте про це в нього на сайті.