два kindle’и і закон мерфі

| комп'ютери

маю пару запитань до всіх, хто давно і багато користується kindle’ами. не електронними читалками взагалі, а саме amazon’івськими пристроями та онлайновим сервісом.

припустімо, є дві читалки однієї моделі (kindle 4), придбані одночасно і підключені до одного профіля на amazon.com. на одну з них відіслав через поштову адресу @free.kindle.com книжечку в форматі pdf (ось цю, до речі), — вона «впала» на kindle і нормально відкрилася, з типовими обмеженнями pdf’а, включно з можливістю незручного масштабування сторінки, але не шрифта.

увага, перше питання: яким іншим хитрим способом я теоретично міг відіслати (і забути про це!) ту ж саму книжку на другий kindle, якщо туди вона впала в форматі ел. книжки і дозволяє масштабувати шрифт?!

можливо, це я так тестував запропонований юрком сметаною автоматизатор для dropbox’а, і проблема не з kindle’ом, а з моїм склерозом? гхм.

моє друге питання, я так підозрюю, буде риторичне, але не можу не озвучити. понарікавши на сірість екрану kindle’а в одному з попереднії дописів, я взяв ці ж дві читалки, включив і порівняв…

в повній відповідності до одного з часткових випадків закону мерфі, саме та з двох читалок, якою користуюся я сам, виявилася помітно сірішою — а друга досить біла й приємна. питання: якого біса вони різні?!