білі мухи налетіли

| життя, книги, кіно

зима продовжується: за добу випало 15 см снігу, доця в захваті й згадала вранці про санчата (а вони ж були вже такі старі й побиті, що минулої зими я їх просто відвіз до батьків і полишив там).

про книжки: закрив, нарешті, останню електронну сторінку «le passager» гранже… позвітував на goodreads’ах, котрими тепер користуюся замість «щоденника читача»:
цитата: гранже вірний своєму формату: третина — досить цікава зав’язка, третина — динамічний урбаністичний детективний трилер, і остання (приблизно) третина, коли весь задум розпадається на шматки через брак логіки в самому осьовому задумі роману. от десь такі враження й від «пасажира»… (звідси)
одразу відкрив — нарешті! — «pirate cinema» корі докторова зі збірки humble ebook bundle. чому «нарешті» — має бути добре зрозуміло з цього старого допису про інді-чтиво. як бальзам на душу: стиль докторова і його сюжети мені подобаються.

про кіно і наче продовжуючи тему «pirate video»: накопирсавши собі на youtube чималий перелік опублікованого там кіно з французьким дубляжем, переглянув цього разу «загублені в космосі» 1998 року. не дешевр (imdb: 4,9/10), звісно, але й не про джеймса бонда (пробачте, вирвалося), тож розважився собі. гарі олдмен та хізер грехем навіть сподобалися. на черзі… навіть ще знаю, що. cybertraque (2000), мабуть, чи щось подібне.