подарунки для перчика

| життя, книги, українська мова, позитив, діти

сьогодні вранці дорогою до школи синочок по-дитячому безпосередньо нагадав мені, що ж не лише очікуванням нового року живемо і, мовляв, на святого миколая діти також чекають подарунків.

якщо врахувати, що народився тимошко якраз за кілька днів до нового року — стає зрозуміло, що малому щороку випадає аж три подарунки на купу!

тим часом таткові святому миколаю, батькам і дідові морозу доводиться часом непросто вибрати, що ж такого покласти на ту купу, аби й дитині цікаво, і для розвитку корисно, та й по кишені не дуже било… традиційним вирішенням для мене є таке: цукерки під подушку від миколая, цікава книжечка або іграшка на день народження, і якась довгоочікувана іграшка — під ялинку.

цього разу замислився… іграшки вже нема куди дівати, тому намагаюся купувати лише lego-сумісні конструктори (от же ж чудова штука — хоч до старості можна бавитися). перчик натякає, що найкращим подарунком від діда мороза був би millenium falcon хана соло… дід мороз розуміє, штука класна як не крути, але ж ціна?! та ще й ті цеглинки вже всюди по квартирі?!

коротше кажучи, в роздумах. тим часом наближається ж день народження?

от коли мені дуже доречно трапилася на очі публікація сусідки по блогосфері про український комікс графічний роман даогопак! та ще й у цієї книжки є сайт, на який приємно зайти! на додачу там є інтернет-крамниця, де одразу можна замовити це? очманіти, дайте два! хоча ні, насправді вистачить одного наразі, враховуючи ціну (150 грн разом з доставкою).

отож наполовину питання подарунків вирішене… але ж є ще маленька доця! непроста ж робота в миколая та діда мороза =)

p.s. дуже здивував зворотній дзвінок служби доставки (iland, до речі) — російською мовою… але принаймні привезли книжку день в день, вже позитив.

p.p.s. а ось таку книжечку я придбав би залюбки для маленької доці.