блискавична оболонка для android

| телефон, android

стільниця go launcher ex якось в миг ока поступилася місцем на моєму смартфоні блискавичній оболонці lightning launcher після випадкового перегляду невеликої статті на techdrivein.com. довгий час go launcher ex був частиною мого джентельменського набору для android, але…
розміри встановлених і налаштованих програм, відчуйте різницю. це при тому, що go launcher ex не має жодної функції, котра насправді мені потрібна в запускалці й котрої не було би в lightning launcher’і, а працює цей новий справді блискавично. плюс його цікавше налаштовувати =)

за недолік lightning можна вважати те, що іконок в комплекті немає — доведеться шукати в тенетах і зберігати кудись на sd (на скріншоті набір lg prada).

далі. на перепрошитому, рутованому liquid’і довгий я час від часу користувався софтинкою screenshot it для полювання за скріншотами… але новий двосімовий gallant duo не перепрошиваю, бо ще не бачив нормальної альтернативної прошивки для нього. спробував no root screenshot it, котрий не потребує рутування — видає спотворену картинку.

коротше кажучи, єдиною робочою програмою для збереження знімків екрану на gallant duo виявився screenshot ultimate: інтерфейс трішки більш заплутаний, але значно більш функціональний, і після автоматичного детектування робочого метода і налаштування обрізування працює як годинник!