gslhexybrb lkz irjkb gla!

| інтернет, комп'ютери, порнографія

мій онлайновий щоденник не є показовим ресурсом щодо статистики використання веб-оглядачів, на відміну від усяко-різних соціальних мереж, порно-порталів та онлайнових відео-звалищ… проте статистика цікава: останнім часом internet explorer вже просто втрачає релевантність

на скріншоті візуалізовано статистику відвідувань tivasyk@home за тиждень (веб-оглядач, кількість відвідувань, відсоток, діаграма).

смішних пошукових фраз, як ото бувало колись (і ще декому щастить до сьогодні) — практично не знайшов у звітах google analytics… ну так, браві правоохоронці (хз кому ще це може знадобитися) продовжують шукати «зображення дитячої порнографії» (вам сюди, шановні, потім сюди), а якісь затяті українофіли палають бажанням переглянути «вишиванка порно», але це вже банально… а більше нічого кумедного й не було. ну хіба що це:

gslhexybrb lkz irjkb gla

а! мене кличе ктулху?! але ні, там було би «ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wgah'nagl fhtagn»… а  текстовий редактор і мінімальні навички швидкодруку латинкою швидко підказали: «підручники для школи пдф». нудно живемо, браття!

p.s. до речі, про національну комісію з моралі: вона нещодавно заборонила демонстрацію в україні тридцяти чотирьох фільмів… але забула опублікувати перелік. і як накажете тепер шукати цікаве в тенетах, не знаючи назв? от брали би приклад з сусідньої білорусії (щоправда, зараз їхній перелік кудись зник, але в тенетах можна знайти копію, хоча достовірність не гарантую).