в планах заміна картриджа каретки

| велосипед

готуй сани влітку? от я й задумався про ремонт велосипеда.

а ремонт потрібен: черговий виїзд на мій трек вихідного дня ще аж 16 червня став останнім в сезоні: наприкінці лісової ділянки, на під’їзді до коцюбинського з’явився хрускіт в каретці, і після цього вже не було питання ані про їзду на час, ані про задоволення від покатушки…

не пригадую вже, чого я так і не завіз ровер в майстерню ще влітку? найімовірніше, був зайнятий підготовкою спершу до однієї мандрівки, потім до другої. а потому вже просто лінувався… та байдуже тепер.

так от, каретка хрускотить досить характерно, на кожен оберт педалей під навантаженням, а також на тесті з притисканням шатунів до седільної труби… коротше кажучи, не ланцюг чи зірочки, чи сидільна труба чи ще щось подібне — а саме картридж каретки.

на моєму скромному giant sierra штатно стоїть vp-bc73, тож тут нема ані чим похвалитися, ані чому дивуватися — з того, що про неї пишуть, можна зробить висновок, що якщо не «здохне» раптово через 200-500 км, то ходитиме довго… але дохне таки частенько. це прикро.

отже, треба шукати, чим її зняти, а тоді — чим замінити за прийнятну ціну. і, судячи з усього, доля хотіла, щоби я сам це зробив =) тож питання до роверистів: чим оптимально замінити оту «сміттєву» vp-bc73? не за мійльон доларів, але так, щоби поставити і забути надовго про цей вузол?