скріншоти nook simple touch до рутування й після

| найцікавіше, комп'ютери, книги, підказки

рутований nook simple touch
як і задумав, скористався образом touchnooter для рутування nook simple touch’а — треба ж було спробувать зробити з нього універсальну електронну читанку.

рутування вдалося (фотодоказ), а от щодо абсолютної читалки не певен… та про це далі.

чи не найперше, що зробив після перепрошивки — встановив screenshot it та наклацав скріншотів штатного інтерфейсу nook simple touch. цікаво, що скріншоти кольорові (див. той-таки фотопруф)… і, якщо задуматися, це логічно: android стає чорно-білим лише на екрані e-ink. проте, щоби не травмувати намарне психіку читачів, я перетворив усі зображення на ч/б.

ось так виглядають домашня сторінка (про яку я трішки писав, згадуючи інтерфейс) та бібліотека в режимах перегляду всіх обкладинок і користувацьких збірок (поличок).


далі — режим читання, меню в цьому режимі і меню налаштувань відображення.


нарешті, сторінка змісту, нотаток та закладок, меню налаштувань та заставка на заблокованому екрані (зробив собі власну серію заставок, добувши зі старезного архіву знайдений колись календар від talor lane).


насамкінець дам для розпалу інтересу ще три скріншоти, що натякають на можливості читанки nook simple touch, рутованою за допомогою набору touchnooter, на додачу до скріншота домашньої сторінки awd launcher на початку допису: читалка fbreader, словник fora dictionary (нарешті!) та поштарик gmail.


детальніше про те, наскільки рутований nook наблизився до ідеальної читанки, — в якомусь наступному дописі.

поновлення (2013-03-14): опублікував чималий ілюстрований огляд кастомізованої читанки.