на небі тільки й мови, що про море…

| життя, мандри, автомобіль

вчергове збираюся в крим, — побачити море і відпочити трішки з родиною. пригадую свої попередні поїздки автівкою в крим:
до того в моєму житті було ще три (здається) мандрівки в крим: десь у 2007 в пансіонаті «море» з партнерською конференцією datalux, у 2001 в судаку з миленькою, і ще пуцвіріньком у далекім 1982 в євпаторії. але то все стародавня і не-автомобільна історія.

маршрут в україні дуже не поплануєш, дорога тут практично одна… та й та, кажуть, після зими дірява як решето. ще розповідають, що її якраз оце ремонтують, перекриваючи на якихось ділянках смуги в одному няпрямку… відповідно — тягнучки. тож їхати повз умань до миколаєва доведеться, мабуть, довго; там десь переночуємо (нагадування собі пошукати пристойний готель на booking.com) — і вранці далі аж до ялти.

цього разу вирішили не тулитися в бараках а ля совок, навіть заради пречудової бакальської коси, а спробувати кримського комфорту і оселитися в більш чи менш пристойному (якщо вірити тому ж таки booking’у) готелі. побачимо, як воно буде.

минулого тижня автівка пройшла техобслуговування — довелося замінити ступицю лівого переднього колеса і обидві опори передніх амортизаторів. на жаль, цього разу після шаленої весни не було й часу робити діагностику і потім замовляти запчастини окремо… довелося все робити на офіційній сто — «влетіло» мені в три з половиною тисячі гривень. плюс, звісно, планова заміна мастила та основних фільтрів, діагностика та розвал-сходження — 900 грн (без мастила, мав своє). окрім цього довелося все ж таки замінити і водяну помпу, тільки це я вже робив не в офіціалів — зекономивши не менше як півтисячі відносно їхнії цін (віддав 1300 грн).

залишається одна невеличка проблемка: після «перевзування» в літню гуму за дві-три доби «сідає» праве переднє колесо, заміна кляпки (рос. золотник) не допомогла, — доведеться сьогодні знову заскочити на шиномонтаж і шукати дірочки…

окрім того: записати кілька cd з музикою і фр. аудіокнижками; почистити картки пам’яті в камері; перезалити igo з мапами україни на смартфон (попередня інсталяції загинула через відмову картки пам’яті). зібрати речі.

до виїзду два дні.