мабуть, це таки релігія

| думки, комп'ютери

рідні та товариші знають про мою «любов» до продуктів microsoft та apple, і час від часу жартують на цю тему. нові знайомі, дізнавшись про ці теплі почуття (навіть попри те, що я ніколи не мав це за релігію і давно перестав навіть просто пропонувати альтернативи), запитують — чому?

складне питання. на яке в мене немає готової відповіді.

щодо apple, в доброму гуморі можу віджартуватися, буцім готовий придбати iphone, щойно вийде модель на дві sim-карти і з android, а macbook’и дешевші у dell. а от з microsoft трішки складніше…

…взяти, приміром, skype. була ж непогана програма свого часу, зайвої уваги не привертала, виконувала свої функції… аж тут купує microsoft. не знаю, як у кого, а мені тепер доводиться щотижня відмовлятися від пропозицій оновити програму, і все-одно при цьому час від часу частково «збиваються» налаштування.

найцікавіше, що в майкрософтівського skype’а по-новому і досить цікаво працює перемикач автоматичних оновлень: раніше він відключав перевірку наявних оновлень, і програма тихенько собі працювала… новий skype від microsoft перевіряє наявність оновлень в будь-якім випадку — але пропонує встановлювати їх автоматично, або ж… бісить новим віконцем повідомлення під час кожного старту.

за що я не люблю продукти microsoft? та я навіть не знаю. мабуть, простіше і коротше буде погодитися, що це таки моя релігія.