завтра покатаюся!

| життя, велосипед

клятий картридж каретки знову, здається, здох… а пройшов він заледве двісті кілометрів (strava підказує: 188 км), а в суботу на «малому колі» почав легенько хрускотіти.

симптоми знайомі, тому в неділю заскочив до легендарної «нової землі» (давно там був, «переїхали» 50 метрів з землячки на комбайнерів), а там з альтернатив під мої «квадрати» — лише shimano bb-un26. сам собою картридж, може, і непоганий — але в комплекті йде пластикова (!) чашка-адаптер, і книжечка-інструкція, в якій чітко показано: пластикові чашки не використовувати. гхм, це називається сарказм, чи як?

чашка зі старого vp-bc73 хоч і добра, але за діаметром не пасує, трішки люфтить. поставив пластик — от цікаво, скільки витримає?

а поки я в «новій землі» вибирав картридж, миленька знайшла стенд з банданами… якраз те, чого мені давно бракувало! тепер маю собі оригінальний buff модного синього кольору. дорога, зараза, як для шматка мікрофібри, але приємна й зручна, і можна під шолом одягати — от тільки я шолом не ношу =)

розбираючи знову ровер, скористався нагодою почистити трансмісію: відмити й вимочити в гасі ланцюга, почистити зірки… згодилися щіточки, котрі днями практично задурно (10 грн) придбав у leroy merlin.

завтра покатаюся =)

оновлено (1 липня 2013). чудово покатав.