проста банківська магія

| найцікавіше, кумедне, україна

увага на екран: ось розклад роботи куренівського відділення найкращого українського банку™, вивішений на дверях відділення. питання до знавців: коли обідня перерва в касах банку?

ті, хто користується послугами найкращого українського банку™, одразу запідозрять, що проста відповідь навряд чи буде вірна =)

а от дідусь, котрий о 14:15 запитував у працівника відділення, чому закриті каси, цього не знав: він думав, що прочитав правильну відповідь на табличці.

сюрприз! увага, правильна відповідь: у відділенні «обєдєнний пєрєрив плавающій»!

воістину, пакращення не спинити! тим часом я, навчений попереднім досвідом, сьогодні не став пхати в термінал зайві купюри: нє-нє, девід блейн, знаємо твої фокуси! виштовхнуті терміналом купюри (чомусь у нього соблива неприязнь саме до 200-гривневих папірців) чудово приймаються, якщо їх попередньо потерти збоку об корпус автомата. магія?

і ще маю питання до знавців банківської системи україни та усіх, хто має якийсь стосунок до благородної справи відносно чесного привласнення відсотків за вкладами населення: а чи є в уркаїні™ банки, котрі для перевипуску картки чи закриття рахунку не вимагають відвідати саме те відділення, в якому рахунок було відкрито?