єсть вєраятнасть втрєтіть аґрєсівнава прєдставітєля тітульнай нациі

| найцікавіше, кумедне, україна, позитив

інтернет — як велика хуанхе*… ти відчуваєш, як цей могутній потік протікає крізь тисячолітню історію народів, дарує життя мільйонам і мільйонам… і точно знаєш, що в цей самий момент вгору за течією кілька тисяч (чи сотень тисяч) зайняті дефекацією просто в жовті води.

сьогодні цей потік (інтернет, не хуанхе) проніс повз мене ось такий результат натхненного напруження кількох, гхм, людей:
цитата* «…зеленым цветом отмечены заведения, где персонал общается с клиентом по-русски (или на другом языке международного/межнационального/регионального общения), невзирая на требования свидомитов, выдвигаемые в нарушение конституции украины и закона "об основах государственной языковой политики"»
то що з цього приводу, плакати і битися в істериці? та нізащо. я гадаю, що це…
цитата* прекрасний тролінг, побільше такого! на коліна, свідоміти, бигиги! вас вже небагато лишилося, а буде ще менше, тому що  уркаїна™ можлива без української =)
і що більше таких провокацій, то швидше мовне питання вирішиться на користь тієї мови, на яку ця «тітульная нация» заслуговує свєю нескінченною терплячістю байдужістю. проблему буде знято і всі веселим гуртом підуть слухати який-небудь «95 квартал» або хотіти яку-небудь «віа гру».

я тут подумую надрукувати футболочок зі слоганом

уркаїна™ — для укрáинцев!

і роздати (декотрим) своїм друзям і родичам. насправді, майже всім.