блог потребує переформатування

| інтернет, дизайн та верстка

набридло мені, як виглядає цей щоденник останні три з половиною роки.

оформлення теми evidence наче й мінімалістичне, а проте завдяки трьом колонкам, які хочеться і треба чимось заповнити, сторінка виявляється візуально перевантаженою. та й просто приїлося.

перебирав мінімалістичні теми для blogger на сайті btemplates.com, спробував шість варіантів (вибачайте, якщо хто помітив, як щоденник «тіпало» тиждень чи два тому), але змушений був повернути стару, вже відлагоджену тему: попри те, що двигунець blogger’а буцім мотивує до таких есперментів, пропонуючи зміну оформлення в один клік мишкою…

насправді все погано і результат доводиться довго «обточувати напилком», та ще й жодна з нових тем не сподобалася настільки, щоби виправдати цю мороку.
хотілося б значно спростити структуру сторінки, водночас додавши кольоровий акцент, і зфокусувати увагу на тексті, уважно поставившись до типографіки та оформлення зображень… коротше кажучи, хочеться зробити просто і красиво.

в загальних рисах сподобалося стандартне оформлення блогів scriptogr.am.

до речі, сам сервіс дуже цікавий: блог, що зберігається на dropbox, в текстових файлах з форматуванням markdown. що може бути простіше, надійніше і зручніше для простих проектів? на жаль, наразі має досить обмежену функціональність у порівнянні до blogger’а та wordpress’а…

…і абсолютно не підходить для щоденника, в якому за 13 років накопичилося півтори тисячі дописів.

коротше кажучи, поки що альтернативи blogger’у не шукатиму, але хочеться повністю перекроїти html/css блога. тільки от знань бракує, і часу.