ровер, одяг, чтиво…

| життя, книги, велосипед

накрутивши цього літа менше трьохсот кілометрів (270 км, 15 виїздів), шкодую тепер згаяного часу. але коли виїжджати? робота, діти в школі й садочку, якісь домашні справи, гості, все на купу. задумав собі хоча б щонеділі вранці накручувати по 20-30 км, поки ще погода дозволяє.

виїжджав уже двічі, шукав собі новий «трек вихідного дня»: песля переїзду на лівий берег зручне кільце ірпінь - коцюбинське - академ тепер надто далеко, труханів видається найкращою опцією. поки що ще шукаю, де там можна виключити мозок і просто крутити годину, не знімаючи ніг з педалей.

але тим часом холоднішає… в шортах вже не покатаєш. я маю собі велорейтузи і більш чи менш теплу флісову курточку, але потрібно щось непродувне наверх… підробка під columbia titanium наразі робить свою справу, але крутити педалі в ній не дуже зручно, та й стара  вона вже, бомжувато виглядає. тре пошукати собі якусь зручну й відносно недорогу куртку на ровер, а ще термобілизку, і на голову щось тепліше за тоненьку бандану…

про чтиво. нова пропозиція на storybundle.com — збірка трилерів (у сенсі сучасного пригодницького чтива, а не лякалок), — триватиме ще 8 днів, є нагода почитати щось цікавеньке англійською.

а я собі щойно поставив на електронну поличку ці 8 книжок, і міркую собі, чи візьмуся за них, скінчивши серію адамсберга — чи знову підвернеться під руку щось цікавеньке французькою.

поновлення (5 листопада 2013). здається, я зрозумів, що саме з велоодягу мені потрібно.